2017 жылдың 12 сәуір күні Жарма ауданының 5-6 сыныптар арасында жалпы білім беретін пәндер бойынша аудандық олимпиада өтті. » «Маяковский атындағы орта мектебі» КММ
Қабылдау бөлімі :
8-723-47-65354
Есепші бөлімі:
8-723-47-65309
Нашар көрушілер
нұсқасы
» » 2017 жылдың 12 сәуір күні Жарма ауданының 5-6 сыныптар арасында жалпы білім беретін пәндер бойынша аудандық олимпиада өтті.
25
апрель
2017

2017 жылдың 12 сәуір күні Жарма ауданының 5-6 сыныптар арасында жалпы білім беретін пәндер бойынша аудандық олимпиада өтті.

5-6 сынып оқушыларының аудандық олимпиада қорытындысы бойынша ақпарат


2017 жылдың 12 сәуір күні Жарма ауданының 5-6 сыныптар арасында жалпы білім беретін пәндер бойынша аудандық олимпиада өтті.

Олимпиаданың мақсаты – оқушыларды ғылымға, қабілетті оқушылардың дамуына жағдай жасау, оқушыларды облыстық олимпиадаға іріктеу мен дайындау.

Олимпиада қорытындысы бойынша «Маяковский атындағы орта мектебі» КММ-нің 26 қатысушының ішінен 7 қатысушы жүлделі орынға ие болды.

1. Бритнер Алена ( 6 сынып) – І орын қазақ тілі пәнінен

2. Рауаянова Еркежан ( 6 сынып) – ІІ орын математика пәнінен

3. Кәрім Бауыржан (6 сынып)- ІІ орын қазақ тілінен пәнінен

4. Тимурұлы Дарын ( 5 сынып) – ІІ орын орыс тілі пәнінен

5. Аплакиди Мария ( 5 сынып) – ІІІ орын қазақ тілі пәнінен

6. Сиянова Дильназ ( 6 сынып) – ІІІ орын биология пәнінен

7. Кабдешев Әли ( 5 сынып) – ІІІ орын информатика пәнінен

Оқушыларды және мұғалімдерді жеңістерімен құттықтаймыз! 

 

Информация об итогах районной олимпиады среди учащихся 5-6 классов


12 апреля 2017 года среди учащихся 5-6 классов школ Жарминского района проходила олимпиада по общеобразовательным предметам.

Цель проведения мероприятия – пропаганда научных знаний и развитие у учащихся интереса к научной деятельности, создание необходимых условий для развития одаренных детей, подбор и подготовка учащихся к участию в областной олимпиаде.

По итогам олимпиады 7 школьников из 26 участников КГУ «Средняя школа имени Маяковского» стали обладателями призовых мест.

1. Бритнер Алена ( 6 класс ) – І место по казахскому языку

2. Рауаянова Еркежан ( 6 класс) – ІІместо по математике

3. Кәрім Бауыржан (6 класс )- ІІ место по казахскому языку

4. Тимурұлы Дарын ( 5 класс ) – ІІ место по русскому языку

5. Аплакиди Мария ( 5 класс ) – ІІІ место по казахскому языку

6. Сиянова Дильназ ( 6 класс) – ІІІ место по биологии

7. Кабдешев Әли ( 5 класс сынып) – ІІІ место по информатикен 

Поздравляем учеников и учителей с Победой!